یوگانیدرا (خواب آگاهانه‌ی یوگی)

 یوگانیدرا یک روش منظم و سیستماتیک است که کل اعمال فیزیکی، روانی و هیجانی را وانهاده می‌کند. یوگانیدرا از دو واژه سانسکریت یوگا (اتحاد) و نیدرا (خواب) اقتباس شده است. هنگام تمرین یوگانیدرا ممکن است که تمرین‌کننده به خواب برود، اما آگاهی او در سطوح عمیق ذهن در حال عمل است به این جهت اغلب یوگانیدرا را خواب روانی یا وانهادگی عمیق با آگاهی درونی می نامند و آن حالتی است که فرد در آستانه بین خواب و بیداری قرار میگیرد. به عبارت دیگر این حالت مرز برخورد نیم هوشیاری و ناهوشیاری در بعدی همزمان است.

ادامه مطلب
یوگا

(وضعیت آلفا: Alpha Wave)

یوگا درخانه

۱ -امواج گاما (30–100 HZ) تقسیم توجه و انجام معادلات و محاسبات پیچیده چندوجهی ۲- امواج بتا ( (16–31 Hz انجام امور روزمره در وضعیت خودآگاه همراه با پراکندگی و افکار کنترل‌نشده ۳- امواج آلفا (Hz 8–12) جدا شدن از محدودیت‌های حواس و وارد حیطه نیمه خودآگاه شدن ۴- امواج تتا (4-7Hz) حیطه‌ی ناخودآگاه. جدایی از افکار و در عدم واکنش قرار گرفتن نسبت به افکار و کدها 5- امواج دلتا (0.5–3 Hz) حیطه سکوت و ناپدید شدن قالب‌ها و الگوها، نزدیک شدن به من حقیقی (اتما)امواج آلفا مانند پلی هوشیاری و ناخودآگاه را به‌هم متصل می‌کنند، آلفا درگاه ورود بسیاری از اطلاعات، قوانین، باورها، مفاهیم و اخلاقیات از دنیای بیرون به ناخودآگاه و نیز واکنش‌های ما در پاسخ به وقایع دنیای بیرون است. بنابراین وقتی ما در حال استراحت هستیم، امواج مغزی از امواج بتا به امواج آلفا تغییر می‌کنند و در این حالت فرکانسی بین 8 تا 12 هرتز دارند.درگاه ورود بسیاری اطلاعات و قوانین و باورها، مفاهیم، اخلاقیات از دنیای بیرون به ناخودآگاه و نیز واکنش‌های ما در پاسخ به دنیای بیرون  در ارتعاش‌های آلفای مغزی اتفاق می‌افتد.سطح آلفا یکی از عام‌ترین و پرکاربردترین فضاهایی است که انسان اجتماعی می‌تواند برای مدیریت زندگی‌اش از آن بهره‌مند شود. تمرین‌های ریلکسیشن، پراتی آهارا و غیر فعال کردن حواس (خواب‌آگاهانه) و یوگانیدرا همگی در سطح آلفا عمل می‌کند.

ادامه مطلب

یوگا بهترین روش برای درمان بیماری‌های روان‌تنی

یوگا سینا

شاید باور نکنید‌ اما بسیاری از درد‌هایی که شما در جسمتان احساس می کنید  ریشه در مشکلات روانی دارند. این دردها نشان‌ دهنده آرام نبودن ذهن و روانتان است که از مشکلی رنج می‌برد، برخی از دردها مثل دل‌ درد، سردرد، معده‌ درد و هزار و یک درد دیگری که گاهگاه به سراغ‌تان می‌آید و هیچ جوره خوب نمی‌شود، تنها یک نشانه است. این درد‌ها می‌گوید ذهنتان آرام نیست و روانتان از مشکلی رنج می‌برد

دوره های کاربردی یوگا دروازه ورود شما به دنیای یوگا

دنیای تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و مزایا و معایبی را به همراه خود دارد و انسان از سازگارترین موجودات کره خاکی است که در هر شرایطی زندگی را می پذیرد و به آن ادامه می دهد. یوگا سینا آینده گریز‌ناپذیر باشگاه‌های یوگاست.

مصرف اینترنت کم

در کلاس یوگای سینا شما فقط تصویر خود را ارسال و تصویر مربی را دریافت می و تصویر دیگر پرتوجوها را ندارید و دیگران هم تصویر شما را نمی بینند  که هم باعث کاهش مصرف اینترنت می شود.

بدون نیاز به نصب برنامه

کلاس یوگا سینا نیازی به نصب هیچ برنامه ای نداشته و با آخرین فن آوری روز دنیا بر روی گوگل کروم و فایرفاکس و سافاری بدون محدودیت در گوشی های اندرویید و آیفون و تبلت ها و لپتاپ و... اجرا می شود.

کلاس آنلاین رودررو

در کلاس های رودررو مربی شما را می بیند و بر انجام حرکات و وضعیت هایتان نظارت کامل دارد و آن ها را اصلاح می کند. شما هر لحظه حضور و حمایت مربی را احساس می کنید.

بیش از 150 فیلم آموزشی

یوگا سینا برای آموزش بیش از 150 آسانا و نکات مربوط به آنها ویدیوهایی تهیه کرده است که در سطوح مختلف کنار کلاس‌های یوگا در اختیار کاربران قرار گرفته است.

یوگا سینا
یوگا سینا
آدرس

تهران اکباتان: اکباتان، فاز2، بلوک 18، جنب ورودی6
تهران ستارخان: بعد از چهار راه خسرو، جنب پست بانک، پلاک 889
کرج گوهردشت: فاز2، خیابان 13 غربی، پلاک 10

تلفن

02144630379
02144664412
02634219600
02634219500