پرانایاما (تمرینات تنفس) چیست؟

پرانایاما یا کنترل نیروی حیاتی بخشی تفکیک‌ ناپذیر از یوگا و چهارمین پله یوگاست و بدون یرانایاما، یوگا شیری بی‌یال و دم است. پرانایاما گسترش آگاهی در سطوح ظریف وجود است. استفاده از پرانایاما جهت پاکسازی حواس و ذهن از انباشتگی‌های احساسی، هیجانی اجتناب‌ناپذیر است.

ادامه مطلب
یوگا

فواید پرانایاما (تمرینات تنفسی)

یوگا درخانه

سه ضلع مثلت زندگی (بدن - ذهن -تنفس ) پیوسته بر عملکرد یکدیگر تاثیر   می گذارند و اساتید باستان می گویند با کنترل هر یک از این اضلاع می توان اضلاع دیگر را مدیریت کرد. پرانایاما اصلی‌ترین مدخل جدایی ذهن از محسوسات است. با پرانایاما عضلات را نیرو دهید، شادی را پایدار کنید و ذهن و بدن را آشتی دهید؛ به هیجانات غیرطبیعی و افسردگی پایان دهید و فعالیت دو نیم‌کره مغز را هماهنگ کنید و جایگاه واقعی آسانا را کشف و آن را کامل کنید.

یوگا بهترین روش برای درمان بیماری‌های روان‌تنی

یوگا آنلاین

شاید باور نکنید‌ اما بسیاری از درد‌هایی که شما در جسمتان احساس می کنید  ریشه در مشکلات روانی دارند. این دردها نشان‌ دهنده آرام نبودن ذهن و روانتان است که از مشکلی رنج می‌برد، برخی از دردها مثل دل‌ درد، سردرد، معده‌ درد و هزار و یک درد دیگری که گاهگاه به سراغ‌تان می‌آید و هیچ جوره خوب نمی‌شود، تنها یک نشانه است. این درد‌ها می‌گوید ذهنتان آرام نیست و روانتان از مشکلی رنج می‌برد

دوره های کاربردی یوگا دروازه ورود شما به دنیای یوگا

دنیای تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و مزایا و معایبی را به همراه خود دارد و انسان از سازگارترین موجودات کره خاکی است که در هر شرایطی زندگی را می پذیرد و به آن ادامه می دهد. یوگا آنلاین آینده گریز‌ناپذیر باشگاه‌های یوگاست.

مصرف اینترنت کم

در کلاس آنلاین یوگای سینا شما فقط تصویر خود را ارسال و تصویر مربی را دریافت می و تصویر دیگر پرتوجوها را ندارید و دیگران هم تصویر شما را نمی بینند  که هم باعث کاهش مصرف اینترنت می شود.

بدون نیاز به نصب برنامه

کلاس یوگا آنلاین سینا نیازی به نصب هیچ برنامه ای نداشته و با آخرین فن آوری روز دنیا بر روی گوگل کروم و فایرفاکس و سافاری بدون محدودیت در گوشی های اندرویید و آیفون و تبلت ها و لپتاپ و... اجرا می شود.

کلاس آنلاین رودررو

در کلاس های رودررو مربی شما را می بیند و بر انجام حرکات و وضعیت هایتان نظارت کامل دارد و آن ها را اصلاح می کند. شما هر لحظه حضور و حمایت مربی را احساس می کنید.

بیش از 150 فیلم آموزشی

یوگا سینا برای آموزش بیش از 150 آسانا و نکات مربوط به آنها ویدیوهایی تهیه کرده است که در سطوح مختلف کنار کلاس‌های آنلاین در اختیار کاربران قرار گرفته است.

یوگا سینا
یوگا سینا
آدرس

تهران اکباتان: اکباتان، فاز2، بلوک 18، جنب ورودی6
تهران ستارخان: بعد از چهار راه خسرو، جنب پست بانک، پلاک 889
کرج گوهردشت: فاز2، خیابان 13 غربی، پلاک 10

تلفن

02144630379
02144664412
02634219600
02634219500