تغذیه و پاکسازی در آیورودا

غذایی که می‌خوریم روی بدن و احساسات و حتی ذهن ما اثر می‌گذارد. باید به کیفیت طبیعی غذایی که می‌خوریم توجه کنیم تا فعالیت‌های ما به مرور دچار اختلال نشود. غذاهای ناسالم و ناهماهنگ گوارش و بافت‌های بدن ما را با تجمع و انباشتگی رسوبات دچار اختلال می‌کند و انرژی ما و حرارت گوارشمان را تحلیل می‌برد.

ادامه مطلب
یوگا

دوشا چیست ؟

یوگا درخانه

دوشا یک کلمه سانسکریت است و از واژه «دوش » یعنی « خطا » ،«تخریب و فساد »گرفته شده است و منظور از آن نیرویی است که در صورت بی تعادلی ،موجب تخریب و فساد سیستم حیاتی میشود . معنای دیگر آن «ساختار »،« اصل عملکردی » و «خلط» بوده که در طب سنتی مترادف «مزاج » است و البته به آن تیپ بدنی هم میگویند.از آنجا که هدف تمرینات یوگا هماهنگی و تعادل بین ذهن و جسم ما میباشد و برای برخورداری از حداکثر نتایج حاصل از تمرینات یوگا در ابتدا لازم است تا نوع تیپ بدنی (دوشا ) خود را بشناسیم.

ادامه مطلب

رژیم غذایی یک یوگی از نگاه سوامی شیواناندا

یوگا سینا

رژیم یوگایی: یک رژیم غذایی که همه چیزش برای تمرینات یوگا و پیشرفت معنوی سودمند باشد را رژیم غذایی یوگایی می‌گویند. رژیم غذایی ارتباط نزدیکی با ذهن دارد. ذهن از ظریف‌ترین قسمت و جوهره غذاها شکل می‌گیرد. تأثیر غذا: یک فرد با دقت در انتخاب غذاهای برگزیده و ناب، از لحاظ طبیعت درونی نیز پاک و پالوده می‌شود. پالایش طبیعت درون، باعث می‌شود شخص به یاد خود و خودشناسی بیفتد. غذاها نقش مهمی در تمرینات مدیتیشن دارد. غذاهای مختلف، تأثیرات متفاوتی بر قسمت‌های مختلف مغز دارند. برای انجام مدیتیشن باید غذاهای سبک، مغذی و ساتویک مصرف کرد.

ادامه مطلب

دوره های کاربردی یوگا دروازه ورود شما به دنیای یوگا

دنیای تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و مزایا و معایبی را به همراه خود دارد و انسان از سازگارترین موجودات کره خاکی است که در هر شرایطی زندگی را می پذیرد و به آن ادامه می دهد. یوگا سینا آینده گریز‌ناپذیر باشگاه‌های یوگاست.

مصرف اینترنت کم

در کلاس یوگای سینا شما فقط تصویر خود را ارسال و تصویر مربی را دریافت می و تصویر دیگر پرتوجوها را ندارید و دیگران هم تصویر شما را نمی بینند  که هم باعث کاهش مصرف اینترنت می شود.

بدون نیاز به نصب برنامه

کلاس یوگا سینا نیازی به نصب هیچ برنامه ای نداشته و با آخرین فن آوری روز دنیا بر روی گوگل کروم و فایرفاکس و سافاری بدون محدودیت در گوشی های اندرویید و آیفون و تبلت ها و لپتاپ و... اجرا می شود.

کلاس آنودررو

در کلاس های رودررو مربی شما را می بیند و بر انجام حرکات و وضعیت هایتان نظارت کامل دارد و آن ها را اصلاح می کند. شما هر لحظه حضور و حمایت مربی را احساس می کنید.

بیش از 150 فیلم آموزشی

یوگا سینا برای آموزش بیش از 150 آسانا و نکات مربوط به آنها ویدیوهایی تهیه کرده است که در سطوح مختلف کنار کلاس‌های یوگا در اختیار کاربران قرار گرفته است.

یوگا سینا
یوگا سینا
آدرس

تهران اکباتان: اکباتان، فاز2، بلوک 18، جنب ورودی6
تهران ستارخان: بعد از چهار راه خسرو، جنب پست بانک، پلاک 889
کرج گوهردشت: فاز2، خیابان 13 غربی، پلاک 10

تلفن

02144630379
02144664412
02634219600
02634219500