تغذیه و پاکسازی در آیورودا

غذایی که می‌خوریم روی بدن و احساسات و حتی ذهن ما اثر می‌گذارد. باید به کیفیت طبیعی غذایی که می‌خوریم توجه کنیم تا فعالیت‌های ما به مرور دچار اختلال نشود. غذاهای ناسالم و ناهماهنگ گوارش و بافت‌های بدن ما را با تجمع و انباشتگی رسوبات دچار اختلال می‌کند و انرژی ما و حرارت گوارشمان را تحلیل می‌برد.

ادامه مطلب
یوگا

دوشا چیست ؟

یوگا درخانه

دوشا یک کلمه سانسکریت است و از واژه «دوش » یعنی « خطا » ،«تخریب و فساد »گرفته شده است و منظور از آن نیرویی است که در صورت بی تعادلی ،موجب تخریب و فساد سیستم حیاتی میشود . معنای دیگر آن «ساختار »،« اصل عملکردی » و «خلط» بوده که در طب سنتی مترادف «مزاج » است و البته به آن تیپ بدنی هم میگویند.از آنجا که هدف تمرینات یوگا هماهنگی و تعادل بین ذهن و جسم ما میباشد و برای برخورداری از حداکثر نتایج حاصل از تمرینات یوگا در ابتدا لازم است تا نوع تیپ بدنی (دوشا ) خود را بشناسیم.

ادامه مطلب

رژیم غذایی یک یوگی از نگاه سوامی شیواناندا

یوگا آنلاین

رژیم یوگایی: یک رژیم غذایی که همه چیزش برای تمرینات یوگا و پیشرفت معنوی سودمند باشد را رژیم غذایی یوگایی می‌گویند. رژیم غذایی ارتباط نزدیکی با ذهن دارد. ذهن از ظریف‌ترین قسمت و جوهره غذاها شکل می‌گیرد. تأثیر غذا: یک فرد با دقت در انتخاب غذاهای برگزیده و ناب، از لحاظ طبیعت درونی نیز پاک و پالوده می‌شود. پالایش طبیعت درون، باعث می‌شود شخص به یاد خود و خودشناسی بیفتد. غذاها نقش مهمی در تمرینات مدیتیشن دارد. غذاهای مختلف، تأثیرات متفاوتی بر قسمت‌های مختلف مغز دارند. برای انجام مدیتیشن باید غذاهای سبک، مغذی و ساتویک مصرف کرد.

ادامه مطلب

دوره های کاربردی یوگا دروازه ورود شما به دنیای یوگا

دنیای تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و مزایا و معایبی را به همراه خود دارد و انسان از سازگارترین موجودات کره خاکی است که در هر شرایطی زندگی را می پذیرد و به آن ادامه می دهد. یوگا آنلاین آینده گریز‌ناپذیر باشگاه‌های یوگاست.

مصرف اینترنت کم

در کلاس آنلاین یوگای سینا شما فقط تصویر خود را ارسال و تصویر مربی را دریافت می و تصویر دیگر پرتوجوها را ندارید و دیگران هم تصویر شما را نمی بینند  که هم باعث کاهش مصرف اینترنت می شود.

بدون نیاز به نصب برنامه

کلاس یوگا آنلاین سینا نیازی به نصب هیچ برنامه ای نداشته و با آخرین فن آوری روز دنیا بر روی گوگل کروم و فایرفاکس و سافاری بدون محدودیت در گوشی های اندرویید و آیفون و تبلت ها و لپتاپ و... اجرا می شود.

کلاس آنلاین رودررو

در کلاس های رودررو مربی شما را می بیند و بر انجام حرکات و وضعیت هایتان نظارت کامل دارد و آن ها را اصلاح می کند. شما هر لحظه حضور و حمایت مربی را احساس می کنید.

بیش از 150 فیلم آموزشی

یوگا سینا برای آموزش بیش از 150 آسانا و نکات مربوط به آنها ویدیوهایی تهیه کرده است که در سطوح مختلف کنار کلاس‌های آنلاین در اختیار کاربران قرار گرفته است.

یوگا سینا
یوگا سینا
آدرس

تهران اکباتان: اکباتان، فاز2، بلوک 18، جنب ورودی6
تهران ستارخان: بعد از چهار راه خسرو، جنب پست بانک، پلاک 889
کرج گوهردشت: فاز2، خیابان 13 غربی، پلاک 10

تلفن

02144630379
02144664412
02634219600
02634219500